Maturzyści mogą sprawdzić swoje wiadomości z chemii

Źródło: UM Rzeszów

Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z rzeszowską Nowoczesną Szkołą Chemii „Molecool” organizuje próbną maturę z chemii, która odbędzie się online w sobotę 6 marca 2021 r. o godz. 10.00.

Urząd Miasta Rzeszowa informuje o trzeciej edycji próbnej matury z chemii, która odbędzie się w tym roku wyjątkowo online 6 marca o godz. 10.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Organizatorzy, którymi są Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej we współpracy z rzeszowską Nowoczesną Szkołą Chemii „Molecool”, zapraszają tegorocznych maturzystów nie tylko z Podkarpacia, ale także ze szkół średnich z całej Polski.

Uczniowie z Podkarpacia, którzy wydrukują wypełnione arkusze maturalne i prześlą na adres Szkoły „Molecool”, otrzymają możliwość bezpłatnego sprawdzenia prac.

Aby przystąpić do próbnej matury, należy zarejestrować się na stronie Nowoczesnej Szkoły Chemii „Molecool”. Uczestnik otrzyma kod SMS, dzięki któremu będzie można pobrać arkusz w dniu próbnej matury (od godz. 10.00 do 18.00). Model odpowiedzi (również po podaniu kodu SMS) będzie możliwy do pobrania w dniu 7 marca br.

(WP), źródło: Urząd Miasta Rzeszowa

Leave a Reply