Ferie z naturą

Grafika: UM Kielce

W dniach od 4 do 15 stycznia odbywać się będą bezpłatne warsztaty online dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Na zajęcia przyrodnicze w ramach „Ferii z naturą” zaprasza Centrum Geoedukacji i Ogród Botaniczny w Kielcach.

Centrum Geoedukacji i Ogród Botaniczny zaprasza dzieci od 7 do 12 roku życia na zimowe spotkania z świętokrzyską geo-przyrodą, które organizowane są już od 10 lat. W tym roku wyjątkowo odbędą się online, ze względu na sytuację epidemiczną, która nie pozwala na organizację tradycyjnych zajęć.

Warsztaty poprowadzą edukatorzy z Centrum Geoedukacji i Ogrodu Botanicznego. Uczestnicy zajęć dowiedzą się m.in. o: dziejach Ziemi, budowie kwiatów czy bezobsługowej uprawie roślin, a także wezmą udział w kosmicznym spacerze oraz ciekawych w geo-zabawach.

Lekcje geo-przyrodnicze odbędą się w terminie od 4 do 15 stycznia 2021 r. (od poniedziałku do piątku), w godzinach: I tura – 10.00, II tura – 12.00. Czas trwania pojedynczego warsztatu to 40 minut. Udział w zajęciach jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy.

Aby zapisać dzieci na warsztaty należy dokonać rezerwacji na stronie: https://bilety.geopark-kielce.pl/rezerwacja/termin.

(WP), źródło: Urząd Miasta Kielce

Leave a Reply