WIĘCEJ i BLIŻEJ. Jak nowoczesna edukacja wspiera nauczycieli to tytuł bezpłatnej e-konferencji, na którą nauczycieli zaprasza Instytut Studiów Podyplomowych wraz z patronem merytorycznym – Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu. Konferencja odbędzie się 17 czerwca o godz. 18.00.

Jak rozmawiać z uczniami, rodzicami, przełożonymi i kolegami z pracy? W którą stronę poprowadzić swój rozwój zawodowy, by osiągać większą satysfakcję i motywację w pracy? – to podstawowe zagadnienia, wokół których Instytut Studiów Podyplomowych planuje konferencję.

Wśród prelegentów znajdą się wykładowcy i partnerzy ISP – dyrektor zarządzający ISP mgr Łukasz Bukowski i dr Barbara Czarnota-Palenik oraz mgr Izabela Dyrda, prezes zarządu Fundacji Za Horyzont i autorka programu nowej specjalności oferowanej przez Instytut. W programie znajdzie się też wystąpienie zagranicznego gościa specjalnego – dr Anuradhy Iddagoda ze Sri Lanki.

  • Na co dzień dostarczamy wiedzę, to podstawa. Z naszych rozmów z nauczycielami wynika jednak, że ogromne potrzeby identyfikują oni w obszarze kompetencji miękkich. Nasza konferencja wpisuje się w obydwa wspomniane kierunki, żeby każdy nauczyciel znalazł temat dla siebie – mówi Łukasz Bukowski, dyrektor zarządzający ISP.

Instytut Studiów Podyplomowych prowadzi zajęcia dla nauczycieli od niemal 10 lat. Przez ten czas rozwinął narzędzia komunikacji ze słuchaczami, które pozwalają na dialog i pozyskiwanie informacji o potrzebach i oczekiwaniach nauczycieli. Dzięki temu zmiany i nowości są wprowadzane jako odpowiedź na realne problemy i oczekiwania.
Pełny program i dodatkowe informacje można znaleźć na stronie Instytutu Studiów Podyplomowych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja, a ilość miejsc jest ograniczona.

Środa, 17 czerwca 2020 r., godz. 18.00
Zapisy: www.podyplomowka.edu.pl/szkolenia/e-konferencja
W programie:
„Skuteczna komunikacja w szkole” – dr Barbara Czarnota-Palenik
„Nowe potrzeby – innowacyjne rozwiązania” –  mgr Izabela Dyrda
„Metodologia poszukiwań” – dr Anuradha Iddagoda (gość specjalny)
„Podążając za nauczycielem” – mgr Łukasz Bukowski

Patronat medialny nad e-konferencją objął Kurier Nauczycielski.

Dodaj komentarz