Badanie sytuacji nauczycieli w czasie epidemii

Fot. pl.freepik.com

Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wielkopolskim prosi nauczycieli, aby wypełnili ankietę na temat ich sytuacji w czasie epidemii koronawirusa. Badania prowadzone są przez zespół naukowców pod kierunkiem prof. dr hab. Ewy Pisuli z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Zespół naukowców pod kierunkiem prof. Ewy Pisuli prowadzi badanie nad sytuacją nauczycieli pracujących w roku szkolnym 2020/21 w czasie epidemii koronawirusa. Polega ono na wypełnieniu anonimowej ankiety online (zajmuje około 35 minut). Można się też z niego wycofać w dowolnym momencie.

Badanie skierowane jest do wszystkich grup nauczycieli, niezależnie od rodzaju placówki, wieku dzieci itp. Mogą wziąć w nim udział nauczyciele z przedszkoli i szkół ogólnodostępnych, a także integracyjnych, specjalnych, terapeutycznych oraz nauczyciele wspomagający, osoby pracujące w placówkach wychowawczych i opiekuńczych.

Celem badania jest poznanie doświadczeń, przeżyć oraz sposobów radzenia sobie w czasie epidemii koronawirusa przez nauczycieli, aby móc lepiej zrozumieć ich położenie i potrzeby. Link do ankiety – TUTAJ.

WP, źródło: WOM w Gorzowie Wlkp.

Leave a Reply